Firma Tompol Maszyny Budowlane serdecznie zaprasza 13.10.2018(sobota) na eROBOCZE SHOW w Turku!

W załącznikach szczegóły imprezy oraz lista producentów maszyn budowlanych, którzy będą mieli swoje wystawy.
!!!! WSTĘP WONY !!!!
 
Reprezentacja firmy Tompol będzie na stanowisku maszyn Takeuchi.

W programie eROBOCZE SHOW:


WIELKI TEST MASZYN – zobacz i zasiądź za sterami interesujących Cię maszyn i sprzętu podczas pracy, na największej dotychczas liczbie pól testowych! Testuj sprzęt od małych narzędzi i ładowarek, przez koparki, do spycharek, które będą nowością na najbliższym eROBOCZE SHOW!
 
POLSKA LIGA OPERATORÓW – pierwsze z rocznego cyklu zmagania o tytuł Mistrza Operatorów Maszyn Roboczych 2018 z udziałem zawodników z całej Polski! Konkurs ten skierowany jest dla profesjonalnych operatorów koparek, koparko-ładowarek i ładowarek.
 
NOWOŚCI – polskie premiery wystawowe znanych i wiodących producentów maszyn roboczych. Ujrzysz sprzęt, który w Polsce będzie zaprezentowany po raz pierwszy!
 
PRZEGLĄD CAŁEGO RYNKU – maszyny i różnego rodzaju urządzenia robocze w jednym miejscu! Od małych narzędzi oraz niezbędnego osprzętu, po największe maszyny robocze do najcięższych zadań!
 
DYNAMICZNE POKAZY MASZYN – pokazy na placach pokazowych, wraz z bezpośrednim komentarzem specjali-stów, którzy o maszynach wiedzą niemal wszystko!
 
WYSTAWA SPRZĘTU ROBOCZEGO – czyli stoiska dystrybutorów wiodących marek ze specjalnymi ofertami dla odwiedzających nas gości!
 
PRELEKCJE i SPOTKANIA BRANŻOWE – dyskusje i spotkania użytkowników maszyn roboczych, od operatorów, serwisantów i sprzedawców, aż po właścicieli wielkich firm!
 
STREFA SERWISOWA – potrzebujesz części zamiennych? A może szukasz podpowiedzi i porad jak rozwiązać techniczny problem? U nas znajdziesz je na pewno!
 
DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO – atrakcje tj.: catering, strefa dzieci, konkursy dla publiczności i mnóstwo dobrej zabawy dla całych rodzin!eROBOCZE SHOW – to nie tylko maszyny i ich testy. 
 
Największą wartością imprezy są ludzie, którzy tworzą wspaniałą atmosferę profesjonalnego spotkania dla całej branży.